תפריט
תפריט
logo-wide-250

אודות רימקס נתניה

לרשת רי/מקס שלושה משרדים פעילים בנתניה בבעלות הזכיינים הוותיקים של הרשת – דודו מכלוף בר אבדיאב וחיים מכלוף, שרכשו את אחד הזיכיונות הראשונים מרי/מקס ישראל בשנת 1997. לזכיינים ניסיון עשיר ומצטבר של כ-20 שנים בתחום תיווך הנדל”ן, והם בעלי מומחיות מיוחדת בכל הנוגע לתחום הנדל”ן בנתניה וסביבותיה.

שלושת המשרדים בבעלות הזכיינים בנתניה הם רי/מקס כחול לבן – הפועל על קו החוף, מרכז העיר וצפון העיר. רי/מקס מקסימום –החולש על אזור רמת פולג, עיר ימים ודרום העיר, ורי/מקס סילבר – החולש על אזור קריית השרון ומזרח נתניה.

משרד רי/מקס נתניה הינו אחד ממשרדי הנדל”ן הגדולים של רשת רי/מקס בישראל והוא מעסיק כיום כ-70 יועצי נדל”ן המשווקים גם פרוייקטים מיד-ראשונה ברחבי העיר באמצעות מחלקת הפרוייקטים הפעילה בו ופרוייקטים מסחריים באמצעות המחלקה המסחרית.

יועצי הנדל”ן של רי/מקס נתניה משווקים מעל ל-600 נכסים מיד שנייה בבלעדיות. בכך הפך משרד התיווך של רי/מקס נתניה לגורם משמעותי, מוביל ומרכזי בשוק הנדל”ן בעיר, המעניק ללקוחות שירות מקיף ברכישת דירה מיד-ראשונה או מיד-שנייה, והכל תחת קורת גג אחת, בסטנדרטים שטרם נראו בענף.

מאז היווסדם, שלושת סניפי רי/מקס נתניה מדורגים בעשירייה הראשונה מתוך כ-100 סניפים ברחבי הארץ. משרדי רי/מקס נתניה מדורגים במקום ה-1 מידי שנה, זה 17 שנים ברציפות, בכל הקטגוריות הקיימות ברשת.

מעל 600 נכסים בבלעדיות

לפרטים נוספים

מלאו את הפרטים שלכם , ונחזור אליכם בהקדם