תפריט
תפריט
logo-wide-250

רימקס נתניה חטיבה מסחרית:

המחלקה המסחרית של רי/מקס נתניה משווקת בהצלחה רבה שורה של נכסים מסחריים מניבים.

מוטי כהן, עומד כיום בראש המחלקה. הוא הצטרף לרי/מקס לפני 10 שנים, ולאחר שנתיים בלבד מונה למנהל המחלקה המסחרית ומאז הוא מוביל אותה בהצלחה רבה.

המחלקה מתמחה במתן פתרונות ליזם בנושא שיווק ומכירות, כך שבעוד שמשרדי יזמים אחרים מעסיקים 2-3 משווקים המטפלים בשיווק הנכסים המניבים, המחלקה המסחרית של רי/מקס מעמידה לרשות היזם 70 סוכני נדל”ן הפרושים בכל רחבי העיר ומגיעים לקהל יעד רחב, נתון היוצר תוספת ריאלית של לפחות 40 אחוזים במכירות מלקוחות לא מזדמנים.

מחלקת השיווק הפנימית של המשרדים מעניקה את הגיבוי הנדרש בשלב זה של שיווק הנכס ומסייעת בתהליך השיווק והחשיפה שלו. במקביל, מחלקת תושבי חוץ, אשר משתתפת בירידים בכל רחבי העולם, מרחיבה אף היא את מעגלי קהל היעד הפוטנציאלי הנחשף לנכסים המשווקים על ידינו עבור לקוחות פוטנציאליים במדינות רבות בעולם.

פרוייקטים מסחריים:

בית-אריה-תמונה-שמאל-1024x623

בניין מסחר ומשרדים ברמה גבוהה, ממוקם באזור התעשייה החדש פולג. בפרויקט משרדים בגדלים שונים למכירה בתשואה גבוהה של 8 % ומעלה .מתחם המסחר מיועד להשכרת חנויות החל מ 50 מ”ר

בית-אבני-1024x552

פרויקט בית בפרדס חנה במרכז המושבה הולך ונבנה פרוייקט מסחר ומשרדים להשכרה, שטחי מסחר הכל מ 50 מ”ר ברמת גימור גבוהה. לכל משרד מרפסת שמש פרטית.

אצטדיון-נתניה-תמונה-למרכז

שטחי מסחר באצטדיון נתניה החל מ 230 מ”ר 

שכטרמן

בניין משרדים ברחוב שכטרמן באזור התעשייה . בניין מסחר ומשרדים למכירה בתשואה של 7% באזור התעשייה קרית אליעזר , הבניין שופץ ברמה גבוהה.

פרוייקט-יהלום-תמונה-ימין-1024x682

פרויקט יהלום בקרית יהלום בניין חדש ברמת גימור גבוהה (כניסה במרץ 2017 ) שטחי מסחר ומשרדים להשכרה בגדלים שונים.

remax1.previsite.co-D791D799D7AA-D7..-1

פרויקט בית עזרא ברחוב גיבורי ישראל במיקום מרכזי , הולך ונבנה מתחם הקניוןת והמשרדים החדש באזור התעשייה פולג. חנויות ומשרדים ברמה גבוהה להשכרה . (כניסה ינואר 2017).

לפרטים נוספים

חייגו עוד היום מחלקת נכסים מסחריים 052-5550526 או השאירו לנו פרטים ונחזור אילכם בהקדם !