תפריט
תפריט
logo-wide-250

פרויקטים חדשים בנתניה

מחפשים דירות חדשות בנתניה?

מחפשים  דירות יד ראשונה איכותיות  מפרויקטים נחשבים ויוקרתיים בנתניה ? הגעתם למקום הנכון! כאן  תוכלו למצוא את המבחר הגדול והאיכותי ביותר של פרויקטים חדשים בנתניה ,

כמו  קו ראשון לים, פנטהאוזים, וילות, ובניינים מפוארים . אנו חורטים על דגלנו התאמת הנכס לכל לקוח. יועצי הנדל”ן המקצוענים שלנו ילוו אתכם עד אשר תמצאו את אשר אתם מחפשים.

העיר נתניה נמצאת במגמת עלייה איכותית מאוד בשנים האחרונות ולפיכך נבנים פרויקטים חדשים כל העת בעיר נתניה . אנו נוכל לעזור לכם להגשים חלום ולחיות בעיר בעלת אווירה תוססת, חיי קהילה ואיכות חיים. אין צורך להתפשר יותר , אנו נתאים עבורכם בדיוק את הנכס שתמיד חלמתם עליו. אנו מתמחים במתן שירותי תיווך בנתניה והסביבה אנו מחזיקים בתיווך בלעדי למספר גדול של מאות של נכסים, דירות למכירה, דירות להשכרה, דירות להשקעה ועוד. כל אחד מסניפי רי/מקס נתניה נהנה משירותיה המקצועיים של מחלקת הפרויקטים המשותפת לכל משרדי הרשת בנתניה המשווקת פרויקטים מיד-ראשונה מהמובילים בישראל.

מחלקת שיווק פרויקטים חדשים בנתניה

המחלקה מתמחה במתן פתרונות ליזם בנושא שיווק ומכירות ועומד בראשה בארבע השנים האחרונות, אלון טולדנו, מומחה בתחום הנדל”ן ובעל מוניטין של כ-20 שנה בתחום.

מחלקת הפרויקטים של החברה עובדת על פי שיטת חמשת השלבים:

  1. חזון.
  2. אפיון הפרוייקט, ניתוח קהל יעד, כדאיות השקעה.
  3. בניית אסטרטגיה, תמחור, שפה, מיתוג.
  4. המסר השיווקי, אנשי המכירות.
  5. מכירה בפועל.

כך שבעוד שמשרדי פרויקטים אחרים מעסיקים 2-3 משווקים המטפלים בלקוחות, מחלקת הפרויקטים של רי/מקס מעמידה לרשות הפרויקט 70 סוכני נדל”ן הפרושים בכל רחבי העיר ומגיעים לקהל יעד רחב, נתון היוצר תוספת ריאלית של לפחות 40 אחוזים במכירות מלקוחות לא מזדמנים.

מחלקת השיווק הפנימית של המשרדים מעניקה את הגיבוי הנדרש בשלב זה של שיווק הפרויקט ומסייעת בתהליך השיווק והחשיפה שלו. במקביל, מחלקת תושבי חוץ, אשר משתתפת בירידים בכל רחבי העולם, מרחיבה אף היא את מעגלי קהל היעד הפוטנציאלי הנחשף לפרויקטים השונים המשווקים על ידינו עבור לקוחות פוטנציאליים במדינות רבות בעולם.

לפרטים נוספים

צרו איתנו קשר וגם אתם תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוהה תוך מתן ייעוץ אמין ומקצועי. התקשרו עוד עכשיו 1700-555-210 לפגישת ייעוץ.