חיזוק מבנים כמעלה את ערך הנכס

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

חיזוק מבנים כמעלה את ערך הנכס

כולנו מתעניינים בתחום הנדל”ן על רבדיו השונים כי אם יש משהו ברור, זה שערך הנדל”ן בישראל כמעט תמיד עולה. משמעות הדברים היא שמי שמשקיע בענף הזה היום יכול לקצור, תוך מספר שנים, רווחים משמעותיים ביותר. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על השקעות בתחום הזה ואין ספק שאתם שואלים את עצמכם, כמו רבים אחרים, האם תוכנית חיזוק מבנים זה משהו שכדאי לשקול. האם בעזרת פרויקט של תמ”א 39 אנחנו יכולים להעלות את ערך הנכס? ועד כמה זה באמת משתלם? על כך במאמר שלפניכם.

 

תמ”א 38 באזור השרון ויתרונותיו הרבים

 

אם הנכס שלכם נמצא באזור השרון ואתם חושבים על תמ”א 38, כדאי שתדעו שברוב המקרים זו אכן בחירה נהדרת שיכולה להעלות את ערך הנכס. אומנם אם נחזור למקורות של היוזמה הזאת אנחנו נראה שהמטרה העיקרית של המדינה הייתה לעודד את חיזוק המבנים מפני רעידת אדמה, אך מאז הדברים השתנו והתפתחו. בימינו פרויקטים של תמ”א 38 באזור השרון כוללים לא מעט שיפורים לדירות ולמבנים עצמם, כמו לדוגמא:

 

  • תוספת של מרפסת
  • הוספה של חדר
  • בניית ממ”ד בכל דירה

 

בנוסף לכך, כמובן שבמסגרת פרויקטים כאלה מחזקים את המבנים וגם הופכים את הבניינים עצמם להרבה יותר אטרקטיביים. הבניין אחרי תמ”א 38 נראה מעוצב וחדש יותר ובדרך כלל יש שיפור של הלובי, נבנית במקום מעלית ואפילו יוצרים מקומות חניה נוספים. כל אלה לא רק משפרים את איכות החיים של הדיירים במבנה אלא גם מעלים את ערך הנכס עצמו. לכן גם לכם, בתור בעלי הבית, יש אינטרס ליזום פרויקט כמו תמ”א 38 ויפה שעה אחת קודם.

 

מעלים את ערך הנכס לקראת מכירה

 

חשבתם לרגע שבגלל שאתם רוצים למכור את הנכס או הדירה בנתניה לדוגמה , לא כדאי לכם להשקיע בתמ”א 38? אם כך, כדאי שתדעו שההפך הוא הנכון. למעשה אם אתם רוצים למכור את הדירה שלכם עוד יותר משתלם לכם ללחוץ על שאר הדיירים להתחיל את התמ”א, שכן כפי שראינו, זו דרך נהדרת להעלות את ערך הנכס. אחרי פרויקט כזה תוכלו לבקש עשרות אחוזים יותר על הדירה שאתם מוכרים, אז למה אתם מחכים?

 

עם איזו חברה כדאי לעשות פרויקט מסוג כזה?

כמו כל דבר אחר שקשור לבנייה, גם כאן אנחנו יכולים לראות שדרוש ניסיון, ידע ולא מעט הבנה. משמעות הדברים היא שכדאי לבדוק עם איזו חברה אתם יוצאים למשא כזה כי עדיף להימנע מטעויות מיותרות. לכן, רגע לפני שאתם חותמים על חוזה של תמ”א 38 כדאי יהיה לבדוק מה הניסיון של מי שיבצע את העבודה בשטח והאם מדובר על חברה שכבר עשתה לא מעט פרויקטים כאלה ברחבי המדינה. תמ”א 38 בשרון זה פרויקט שזוכה להצלחה גדולה ולכן גם לכם כדאי לשקול זאת בחיוב, כי אין לכם מה להפסיד וסביר להניח שתרוויחו לא מעט.

 

דירה חדשה בעיר ימים?

דירות 4-5 חדרים ופנטהאוזים
במחירים
האטרקטיביים ביותר!

בשליחת הפרטים את/ה מאשר/ת קבלת תכנים שיווקיים מרי/מקס נתניה