יקר לעבור דירה? תבנו ממ”ד ומרפסת ותעלו את הערך ב- 20%

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

יקר לעבור דירה? תבנו ממ”ד ומרפסת ותעלו את הערך ב- 20%

כיום, מרבית המשפחות נמנעות מלעבור לדירה חדשה, משודרגת וגדולה יותר. ניתן להסביר זאת בגלל מחירי הנדל”ן הגבוהים. מה שכן, ישנן לא מעט משפחות שבוחרות לשדרג את הדירה הקיימת על ידי הוספת ממ”ד ומרפסת. מדובר על שדרוג שבטווח הארוך, רק יבוא לטובתכם. זאת משום שהשדרוגים הללו, עשוי להעלות את ערך הדירה בלפחות 20 אחוז. מדובר על נתון מספרי משמעותי. אגב, לא פעם זה גם התברר כזול יותר מאשר לעבור לדירה חדשה וגדולה.

הוספת מרפסת

אם אין לכם מרפסת בדירה ותמיד חלמתם על אחת כזאת, דעו שאתם יכולים להוסיף כזאת. כמובן עליכם לבדוק שהדבר מתאפשר לכם על פי התוכניות של הדירה וכמו כן שיש הסכמה של הדיירים. עלות של הוספת מרפסת עשויה להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים. מדובר על מרפסת בגודל של מעל 12 מטר. תסכימו איתנו, שדירה עם מרפסת קורצת לכל אחד, הרבה יותר מדירה ללא מרפסת. אתם בינתיים תוכלו להשקיע ולהנות מהשדרוג. בעתיד, אם תרצו למכור את הדירה, תדעו בוודאות שהיא שווה הרבה יותר (מאותה דירה ללא מרפסת).

הוספת ממ”ד

עם המציאות במדינת ישראל ובפרט אם אתם מתגוררים באזור הדרום או הצפון, הוספת ממ”ד לדירה הוא תוספת נדרשת ומשמעותית. אפשר לקחת את שירותיה של חברה מקצועית ומנוסה בתחום חדרי הממ”ד. נציגי החברה יגיעו אליכם וביחד איתם, תוכלו לתכנן איפה ימוקם חדר הממ”ד ולאחר מכן להתחיל בתהליך בניית ממ”ד. חדר כזה הוא אחד החשובים וחשוב שיהיה בכל דירה ובית. במקרה של מלחמה, תהיה לכם ולמשפחתכם הגנה מפני טילים שישוגרו על ידי האויב. מעבר לכך, תוכלו גם להשתמש בחדר כזה לכל מטרה – אם כחדר עבודה או כחדר שינה. כמו כן, עליכם לדאוג שהחדר יהיה מאוורר והוא יותקן על פי תקני הבטיחות ויכלול כמובן גם מערכת לאוורור וסינון אוויר. מדובר על תוספת שעלותה יכולה להגיע לכמה מאות אלפי שקלים. גם כאן, מדובר על השקעה שתשתלם לכם מאוד, גם לבטיחות שלכם וגם בעתיד כאשר תתכננו לעבור לדירה גדולה יותר ותרצו להיפטר מהדירה הקיימת. תוכלו למכור אותה ולבקש מחיר גבוה יותר מדירה ללא ממ”ד.

שורה תחתונה

אם יש לכם דירה משלכם, כדאי מאוד שתשקיעו בה ותבדקו כיצד ניתן לשדרג אותה עם השדרוגים שהוזכרו לעיל. מעבר לדירה חדשה וגדולה יותר, יצריך מכם השקעה כספית הרבה יותר גדולה. אם הדירה קיימת עדיין במצב טוב ואתם מרוצים מהאזור בו אתם מתגוררים, כל שתצטרכו לעשות הוא לפחות בתור התחלה, להוסיף מרפסת שמש ולהוסיף חדר ממ”ד. מדובר על עלויות שניתן להתמודד איתן ואם צריך אפשר גם להגדיל קצת את תשלומי המשכנתא וכך לעמוד בשיפוץ בהצלחה רבה מבלי שתרגישו עומס מבחינת ההשקעה הכספית.

חולמים על קריירה
חדשה ומתגמלת?

הצטרפו לסוכנים בנתניה!

בשליחת הפרטים הנני מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות בטלפון, SMS

דירה חדשה בעיר ימים?

דירות 4-5 חדרים ופנטהאוזים
במחירים
ביותר!

בשליחת הפרטים את/ה מאשר/ת קבלת תכנים שיווקיים מרי/מקס נתניה