חשיבות ניקיון הדירה החדשה

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

חשיבות ניקיון הדירה החדשה

רכשתם דירה חדשה, כולם תקווה וציפייה להיכנס לבית נעים, נקי וחדש, אך תקוות לחוד ומציאות לחוד. לא אחת קורה שאנשים שרכשו דירה חדשה נכנסים לבית מלא כתמי צבע, רובה, אבק ועוד שאריות של עבודת הבניה. פרט חשוב שכדאי לזכור בטרם חותמים על חוזה לדירה חדשה הוא בחירת קבלן ניקיון הדירה החדשה שלכם ולא ברירת מחדל שכפו עליכם, פרטים בהמשך.

 

ניקיון דירות ובתים חדשים

רוצים לראות את הבית החדש על תוצאותיו המקוריות, ללא טיוח והסתרת פגמים? כדאי מאוד לנקות.

ניקיון דירה חדשה הוא הרבה מעבר לרצון להיכנס לחלל נקי ונעים, זהו כלי שרת בידיכם על מנת להיווכח בתוצאות הבנייה, לזהות ליקויים וכמובן להתחיל ברגל ימין.

 

כניסה לבית חדש ונקי היא חוויה שלא חוזרת ויכולה להשפיע מאוד על התחושות שלכם במשכנכם החדש.

כתמי רובה המופיעים על הרצפה, כתמי צבע המבליחים ממקומות שונים ועוד אבק החבוי בכל מיני פינות בבית יפגמו בכניסה ואף עלולים לפגוע בריהוט חדש שתכניסו הביתה.

 

לכן, בכניסתכם לבית חדש, שכרו חברת ניקיון מומלצת ואמינה שידועה בניסיונה וברמת התוצאות שהיא מספקת. עברו איתם על הצעת המחיר ותדאגו לוודא כי כל פינות הבית כלולות בהצעה. אל תתפשרו על הצעת מחיר בעל פה ותדרשו הכל בכתב ובצורה ברורה.

 

אמנם מחיר של חברות ניקיון אינו זול אך כדאי לחשוב על כך כהשקעה ואף להשוות אותה לעלויות הבית החדש. כנראה שזמן הכניסה לבית החדש הוא לא הזמן לחסוך מאחר וזה יפגע מאוד בכל מה שהשקעתם בו מלכתחילה.

 

חברת ניקיון לבתים חדשים

 

ניקיון בתים חדשים דורש חברות ניקיון מקצועיות, המצוידות במכשור חדש ועוצמתי, עובדי ניקיון מנוסים, ולא פחות חשוב מכך מבוטחות בכל הפוליסות הדרושות.

 

ניקיון בתים חדשים כמו מעבר לדירה בנתניה לדוגמה , דורש שירותי פוליש מתקדמים על מנת להילחם ברובה שנותרה על המרצפות. לפיכך, יש לשים לב כי חברת הניקיון העתידה להגיע לביתכם מצוידת במכונת פוליש איכותית וזאת על מנת שלא לפגוע ברצפה החדשה.

 

לא אחת, במעמד חתימת החוזה על רכישת בית חדש ניתנת אפשרות לקבלת ניקיון לבית החדש על ידי חברה שהקבלן מספק. רצוי מאוד לבטל את הסעיף הנ”ל ולדרוש שאתם אלו שתבחרו את חברת הניקיון בה אתם חפצים. מדוע זה כל כך משמעותי? מאחר ולא כל אדם עם מגב הוא חברת ניקיון ולא כל חברות הניקיון מספקות תוצאות זהות.

 

יתר על כן, לפעמים ישנו סעיף המבטיח פינוי פסולת בלבד ללא העסקת חברת ניקיון, על כך תענו בשלילה וממש אל תסכימו לפשרה.

 

לצערכם אין סטנדרט ואין תו תקן לחברות ניקיון וההבדלים בתוצאות יכולים להיות משמעותיים. יתר על כן, חברת ניקיון המחויבת לקבלן (הוא זה המשלם לה ולוקח אותה לפרויקטים נוספים) תשרת את האינטרסים שלו ובשורה התחתונה תחסוך לו עלויות.

האינטרס שלכם הוא חברת ניקיון ללא משוא פנים, עם צוות ניקיון מיומן, מכשור מקצועי ותוצאות ללא רבב.

דירה חדשה בעיר ימים?

דירות 4-5 חדרים ופנטהאוזים
במחירים
האטרקטיביים ביותר!

בשליחת הפרטים את/ה מאשר/ת קבלת תכנים שיווקיים מרי/מקס נתניה